В ДНЗ №8 «Казка» проходив «Тиждень дорожнього руху»

Дата: 23.10.2018 14:38

Важливою складовою безпеки життєдіяльності людини є правила поведінки під час дорожнього руху.
Дбаючи про запобігання травматизму вихованців вихователі систематично навчають їх безпечно поводитися на вулиці. Проводять з дітьми заняття, бесіди, розповіді, розгляд ілюстрацій про правила вуличного руху.
Так в жовтні в ДНЗ №8 «Казка» проходив «Тиждень дорожнього руху». Діти ознайомилися та закріпили свої знання про правила вуличного руху, дорожні знаки. Вихователі здійснили з дітьми екскурсію до кімнати «Дорожній рух». Проводили дидактичні та рухливі ігри.
Переглянули діти лялькову виставу «Дорога в «Теремок»». Проведено музичну розвагу «Обережно: Дорога!» музичним керівником Головченко О.В. з дітьми логопедичної групи. Діти засвоїли необхідні знання і набули практичні навички щодо дотримання правил вуличного руху.