Спортивне життя шкіл Тальнівської ОТГ

Дата: 23.10.2018 14:54

19 жовтня відбулися змагання з шашок. Переможцями серед юнаків стали: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Борзенков С. – І місце; економіко-математичний ліцей, Рибак О. – ІІ місце; Соколівоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ремінець О. – ІІІ місце.
Серед дівчат: економіко-математичний ліцей, Біленька Т. – І місце; Тальнівська ЗОШ №2, Левицька Б. – ІІ місце; Тальнівський НВК, Пилипенко Т. – ІІІ місце.
Шахи: юнаки І місце – економіко-математичний ліцей, Голуб В.
ІІ місце – Тальнівська ЗОШ №2, Ільїнський О.
ІІІ місце – Соколівоцька ЗОШ, Олійник Б.
дівчата І місце – економіко-математичний ліцей, Острань А.
ІІ місце – Соколівоцька ЗОШ, Нечипоренко В.
ІІІ місце – Тальнівська ЗОШ №2, Ястремська В.
«Шкіряний м’яч». Проведено дві гри серед дівчат 2005-06 та 2007-08 р.н.. Переможцями стали команди дівчат 2005-2006 р.н.: І місце – Тальнівська ЗОШ №3, ІІ місце – Тальнівська ЗОШ №2, ІІІ місце – Тальніський НВК. Команди дівчат 2007-08 р.н розділили між собою місця: І місце – Тальнівський НВК, ІІ місце – Тальнівська ЗОШ №2.
Серед юнаків 2008 р.н.: І місце – Тальнівська ЗОШ №2, ІІ місце – Тальнівський НВК.
Дякуємо вчителям фізичної культури Царенко І. Є., Вовку С. Є., Дорошенку П. І., Доманіцькому А. І. за підготовку та проведення змагань.