Перший день фестивалю української пісні «Ми з тобою, Україно»

Дата: 25.10.2018 15:04

Саме сьогодні, 24 жовтня, в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля пройшов перший день загальношкільного фестивалю під девізом «Допоки наша пісня лине - буде жити Україна», де учні з 6 по 11 клас Тальнівської ЗОШ I-III ст. № 2 виконували українські народні пісні.
Варто зазначити, що вже не вперше школа організовує пісенний фестиваль і в планах Тараса Солошенка, директора школи, здивувати публіку наступного року.
Української пісні, а також хореографічні композиції до них, занурили публіку в багату, самобутню українську культуру, захопили глибиною думки, багатством почуттів і настроїв, подарували незабутні враження та душевну насолоду.
Хочеться відмітити високий художній рівень номерів, велику кількість учнів, які брали участь у фестивалі та акторську майстерність виконавців.
Фестиваль вкотре довів про те, що школа вже багато років працює над розвитком художньо-естетичних здібностей дітей.