Другий день фестивалю української пісні «Ми з тобою, Україно»

Дата: 26.10.2018 11:15

25 жовтня в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля знову лунали пісні та майоріла українська вишиванка, адже пройшов другий день загальношкільного фестивалю української народної пісні серед 2-5 класів Тальнівської ЗОШ I-III ст. № 2.

Розмаїття українських пісень вражає. Жодна країна світу не має такого автентичного скарбу як Україна. Радісні, сумні, жартівливі, героїчні, обрядові  пісні – всі вони звучали сьогодні в залі.

Діти у національних українських костюмах з гарним настроєм просто вражали зал своєю артистичністю, щирістю та чудовими неповторними музичними номерами!

«У нашому фестивалі немає переможців і переможених. Я вдячний всім, хто долучився до організації фестивалю та звісно всім нашим талановитим учням.» - зазначив у своєму виступі директор школи Тарас Солошенко.

За ці два дні українська пісня ще сильніше об’єднали учнів, педагогів та глядачів.