Посвята в туристи

Дата: 30.10.2018 15:05

Юні туристи, вихованці гуртка «Компас» (керівник Мельниченко І.І.), стали учасниками цікавого свята «Посвята в туристята», під час якого вони пройшли певні випробування, щоб гордо носити звання «Юний турист» Тальнівського Будинку дітей та юнацтва.
Вихованці завзято приймали участь у наступних конкурсах «Розминка капітанів», «Розминка команд», «Зберись у похід», «Сіамські близнюки», проявили себе і у виконанні завдань «Орієнтування» та «Надання першої медичної допомоги».
Переможених не було - перемогла дружба. Команди пройшли всі іспити, показали свою силу, кмітливість, швидкість і винахідливість. Діти дізналися дуже багато: про види туризму, про секрети рюкзака, вивчили основні заповіді туриста, а також показали свої вміння з орієнтування та в’язання туристичних вузлів.
Після насиченої програми, пройшовши всі випробування, вихованці гуртка, узявшись за руки хором промовили «Клятву туриста».
Даний захід подарував усім учасникам приємні емоції та позитивні враження!