Провели частковий поточний ремонт даху Тальнівського міського центру культури та дозвілля

Дата: 01.11.2018 11:44

Протягом жовтня місяця працівники ТОВ «Амур» в Тальнівському міському центрі культури та дозвілля провели частковий поточний ремонт даху.
Варто зауважити, що вже кілька років в фойє МЦКД протікав дах і з кожним роком збільшувалась площа, яка б потребувала ремонту.
На суму понад 100 тисяч гривень було проведено ряд робіт, під строгим керівництвом Сергія Некрилова, керівника ТОВ «Амур»:
- улаштування покриття з профнастилу по каркасу козирка;
- улаштування відливів;
- навішування водостічних систем;
- улаштування примикання до стіни кінотеатру із матеріалів, що наплавляються, із застосуванням газопламеневих пальників в два шари;
- улаштування покрівель рулонних із матеріалів, що наплавляються із застосуванням газопламеневих пальників в один шар.
Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради виносить щиру подяку міському голові та всьому депутатському корпусу за кошти, що були видалені на сесії міської ради.