Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

Дата: 05.11.2018 16:46
Кількість переглядів: 402

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, починаючи з 2014 року, започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Цього року Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» та був присвячений 100-річчю від Дня народження В.О. Сухомлинського.
Під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Тальнівському НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» пройшли різноманітні заходи: виставка «Василь Сухомлинський – великий педагог, великий Добротворець», бібліотечні читання, флешмоб «Читаємо Сухомлинського», науково-практична конференція «В.О.Сухомлинський – педагог-гуманіст, вчений зі світовим ім’ям», сторісек по оповіданню В.Сухомлинського «Соромно перед соловейком», свято «Стежинами добра і любові», бібліотечні уроки «Творимо добро», літературні подорожі «Казковий світ Василя Сухомлинського», бесіди за листами В.Сухомлинського «Сухомлинський про кохання як вічну красу» та ін..
Особливо гострою в сучасному світі є проблема творчого розвитку особистості. В.О. Сухомлинський приділяв велику увагу творчому розвитку кожної дитини. Шкільна бібліотека є однією з ланок у системі формування творчого учня, найповнішого розкриття його здібностей і нахилів. В нашій бібліотеці створено комфортні умови для інтелектуального спілкування учнів та поповненню їхнього інформаційного багажу, надано творчий простір для проведення дозвілля.
Для творчої самореалізації дитини, розвитку її здібностей в бібліотеці створено релакс зону «Мрій і твори». Під час місячника було проведено різноманітні конкурси творчої майстерності, конкурс малюнків «Малюємо казку»; виставка малюнків «Мальовничий дивограй». Разом з вчителем трудового навчання Коваленко В.О. проведено творчу майстерню «Сувеніри всасними руками».
Завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек заходом «Тернистий шлях до мрії». Разом з працівниками шкільної бібліотеки та вчителем української мови та літератури Нерубайською Л.А. учні 5-А гімназії підготували та провели захід присвячений великому педагогу Василю Сухомлинському. Старшокласники дізнались про важке і тернисте життя педагога, його заповідну мрію та шлях до неї, велику любов Василя Олександровича до дітей та його заповідь своїм учням : «У праці честь і добре ім’я людини. Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людина не змогла б піднятися на вершину майстерності».
Створення умов для розвитку творчої, всебічно розвиненої особистості, її духовного зростання та творчої самореалізації засобами книги – головна мета діяльності бібліотеки. Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек сприяє реалізації основних пріоритетів Нової української школи, допомагає формувати покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора