Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Відбулись громадські слухання

Дата: 05.11.2018 16:56
Кількість переглядів: 473

5 листопада 2018 року в великому демонстраційному залі міського центру культури та дозвілля відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту рішення Тальнівської міської ради «Про затвердження регламенту Міськрайонного центру надання адміністративних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету». На якому були присутні міський голова та представники Тальнівської міської ради, Тальнівської районної державної адміністрації та Громадської ради.
Олег Сноз, завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету, розпочав свій виступ із роз’яснення поняття Регламенту міськрайонного ЦНАП, який визначає порядок організації роботи ЦНАП, порядок дій адміністраторів та їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг. Так, як планується створення саме об’єднаного міськрайонного ЦНАП, то здебільшого звучали питання про майбутню функціональність, переліку послуг, що будуть надаватись спільно та кадрові питання.
«В питанні діяльності ЦНАП ми в першу чергу думаємо про людей та зручність для них» – прокоментував міський голова Олексій Юрченко.
Важливим аспектом є питання щодо приміщення центру, адже в планах є оренда приміщення в будівлі, де нині знаходиться Управління Пенсійного фонду. На даному етапі сесією міської ради було виділено кошти на ремонтні роботи даного приміщення.
Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка надав пропозицію щодо передбачення написання про можливість створення віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП, яку взяли до уваги.
Варто зазначити, що, незважаючи на висвітлення в засобах масової інформації, кількість жителів, які зацікавлені громадськими питаннями, залишається незначна.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора