Барвиста осінь для дошкільнят

Дата: 06.11.2018 11:48

Свято осені в дитячому садку – це завжди феєрична, сповнена яскравих барв,  емоцій і дивовижних персонажів казка. І ось в таку казку запросили вихованців ДНЗ № 6 « Золотий ключик» вихователі та музичний керівник. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівні дійства незабутніми, як для його маленьких талановитих акторів, так і для їхніх рідних.

Крім традиційних свят осені у дитячому садку відбулося особливе свято – ярмарок для усіх діток та їхніх батьків. Осінній ярмарок – це захід, який в ДНЗ № 6 « Золотий ключик» проводиться  щороку напередодні осінніх свят. Столи кожної вікової групи вабили покупців своїм широким асортиментом  домашньої випічки, соковитими яблуками та грушами. Хто як міг так і долучався до свята. Хтось сам випікав, хтось купував щось на ярмарці. Тож свято пройшло не тільки весело, але й з користю.

Працівники ДНЗ щиро вдячні батькам за розуміння і допомогу в проведенні ярмарки та свят.