Осінні  барви  Будинку  дітей  та юнацтва.

Дата: 06.11.2018 11:49

Для вихованців  Будинку дітей та юнацтва  осінні канікули – це  тиждень цікавих зустрічей, нових вражень. У кожному кабінеті на гуртках панувала своя  особлива  атмосфера. Вихованці гуртків «Веселі  каруселі»  та «Дивосвіт»  (керівник Віслобокова В.І.) фантазували над картинами  з фарбованої манки. А ще відкрили фітобар «Материнка», в якому пригощали цілющим  чаєм та  провели конкурс на кращого  знавця  лікарських рослин. Вихованці зразкової студії «Берегиня» (керівник Маляренко Н.В.) познайомили всіх присутніх із звичаями та традиціями  осінньої  ярмарки.    У вокальній студії  «Лелечата» постійно звучала   музика.  Це юні  співаки готувалися  до конкурсу національно-патріотичної пісні  «Калиновий  дзвін».  А найбільшим  позитивом  була, звичайно,  дискотека,  де можна було показати свої танцювальні здібності. Особливим для  наших гуртківців стало  свято «Осінні   барви».  В цікавих іграх, захоплюючих конкурсах  та  розвагах наші вихованці  разом із їхніми батьками отримали багато позитивних емоцій.

Осінні канікули залишать  приємні  спогади у дітей.