Спортивне свято в ЗДО «Ромашка»

Дата: 09.11.2018 08:31

Діти старшої логопедичної групи ЗДО «Ромашка» на спортивному святі, під лозунгом «Українці сили ні в кого не просили», були не просто хлопчики і дівчатка, а завзяті козачата, яким не займати сили, спритності та винахідливості в змаганнях. В залі лунали запальні танці, діти розповідали вірші, співали козацьких пісень, звучали приказки і прислів'я та вікторина про козацтво. Всі змагання чітко відповідали тематиці свята, адже у всьому відчувався дух козацтва. Діти щиро вболівали кожен за свою команду «Козачат» та «Барвінчат». Закінчилось свято нагородженням.
Ми впевнені, що після таких дійств в дітей залишиться пам'ять про світлі подвиги наших предків-запорожців. І кожен з нас своїми добрими справами і вчинками доведе, що козацькому роду нема переводу!