Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Привітання до Міжнародного Дня Захисту дітей

Дата: 09.11.2018 09:04
Кількість переглядів: 361

Дорогі діти! Шановні батьки!
Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.
Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Потрібно дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим, пригортати до серця рідних і надавати любов чужим, позбавленим родинного тепла, бо ж, кажуть, «чужих дітей не буває». Таким повинен стати «основний закон» людяності в сучасному світі. Тому і існує такий день - Міжнародний день захисту дитини.

 

З повагою,

міський голова Олексій Юрченко та виконком міської ради

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора