Оновлено дитячий майданчик

Дата: 13.11.2018 09:34

По вулиці Небесної Сотні Тальнівська міська рада в співпраці з ПП «Шандиба» осучаснили дитячий майданчик, який є популярним місцем сімейного відпочинку мікрорайону.
Завдяки фінансуванню було огороджено територію майданчика, відремонтовано гойдалки, встановлено спортивні турніки, відбійники від дороги та енергозберігаючі LED-світильники. ПП «Григориченко Іван» з власної ініціативи подарував фігурки для майданчика. Також не залишилась осторонь і ГО «Тальнівська Районна спілка ветеранів та учасників АТО», яка встановила пісочницю для діток.
Сподіваємось, що дітки будуть задоволені оновленою ігровою територією, яка буде однією з улюблених місць для відпочинку дітей та батьків та стане ще одним соціальним простором, який із задоволенням відвідуватимуть.