Відбулась обласна виставка «Мистецтво оригамі»

Дата: 21.11.2018 10:36

6-13 листопада 2018 року в м. Черкаси на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» відбулась обласна виставка «Мистецтво оригамі». У виставці взяли участь вихованці Тальнівського Будинку дітей та юнацтва: гурток «Виготовлення сувенірів», «Початкового технічного моделювання» (керівник Любов Нишпора) та «Паперопластика» (керівник Людмила Іванова). Було представлено 8 робіт у різних техніках виконання.
За підсумками журі переможцями стали вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» та «Початкового технічного моделювання» (керівник Любов Нишпора):
• Москаленко Маргарита за роботу «Осінь у лісі» (техніка виконання гофрування) – ІІ місце.
• Білоус Олеся за роботу «Лісові дзвіночки» (техніка виконання сувеніри на основі оригамі) – ІІ місце
Вітаємо наших переможців!