Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

30-річчя з дати заснування ДНЗ №8 «Казка»

Дата: 29.11.2018 09:00
Кількість переглядів: 860

23 листопада у ДНЗ №8 «Казка» відбувся День відкритих дверей, присвячений 30-річчю з дати заснування садочка. День був цікавий, насичений позитивними подіями.

Розпочався він з ранкової гімнастики, яку провела інструктор з фізкультури Лілія Михайлова. На всіх вікових групах вихователі проводили міні-заняття: Валентина Музиченко з сенсорного виховання, Галина Желєзна з соціально-фінансового виховання, Тетяна Новіцька з використанням оздоровчих технологій «Хатха-йога», Людмила Толстих з логіко-математичного розвитку. Вчитель-логопед Юлія Лосіцька надала батькам консультацію «Говоримо правильно», а старша медична сестра Оксана Романенко – «Умови та організація медичного обслуговування в дошкільному закладі». Вихователь Алла Дубинська провела цікавий майстер-клас з оригамі «Чудеса з паперу», а Людмила Щербакова разом з батьками занурилася в чарівний світ казки на семінарі «В гостях у казки». Батьки та гості мали змогу скоштувати випічку, зроблену дбайливими руками кухарів садочка Оксани Лисенко та Тетяни Шевченко, а провела захід «Сяду на пеньок – з’їм пиріжок» підсобний робітник Олена Рябінчук. А під час проведення круглого столу «Я працюю в «Казці»!» помічники вихователя Олена Крачковська, Ірина Мартинюк, Ніна Подзігун, Світлана Коваленко, Зоя Образцова, Тетяна Онищенко, Наталія Власенко та праля Ріта Рибак розповіли про себе, коли і як вони прийшли працювати в «Казку», як вони допомагають вихователям під час освітнього процесу, все це супроводжувалось віршованими творами. Для батьків вихованців та гостей ДНЗ вихователь-методист Алла Мельник докладно розповіла над якими темами та завданнями працюють педагоги закладу, ознайомила з досвідами роботи педагогів. Директор Інна Гончарук провела екскурсію по дошкільному закладу, гості оглянули вікові групи «Ягідка», «Червона шапочка», «Капітошка», «Бджілка», «Веселка» та 1 клас «Метелик», які оформлені відповідно до назв груп, подивились природничу кімнату «Пори року», міні-музей «Казка в «Казці»», кімнату «Дорожній рух», виставкову залу «Казковий вернісаж», музичну залу та спортивну залу «Казкове море».

Відбулося урочисте відкриття міні-музею «Казкова історія», де зібрані перші іграшки, перші нагороди, фотографії з першого дня та по день сьогоднішній та багато іншого цікавого та цінного для історії садочка. В створені музею керівнику допомагали педагоги закладу та працівники слюсар-сантехнік Михайло Кулибаба, двірник Іван Добровольський, завгосп Тетяна Неборак, сторож Наталія Кондратюк. На протязі дня батьки вихованців та гості мали змогу відвідати виставку «Чудеса з пластику», написати побажання в скриньку «Сердечні вітання» та заповнити анкети «Наше життя в «Казці»». Закінчився цей день святковим концертом «Казкова родина», на якому були присутні від відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Валентина Нерубайська, Любов Лозан, Таїса Блюма, ветерани дитячого садка – вихователі Ніна Чорненька, Наталія Петриченко, Євгенія Шутко, Валентина Славна, Діана Сокирко, кухарі Марія Пастухова та Любов Стригун, колектив та батьки вихованців дошкільного закладу. Концертні номери підготували музичний керівник Олена Головченко та вихователь Валентина Благодир. Провів святковий концерт випускник дитячого садка 1996 року Дмитро Гончарук, в концерті взяли активну участь батьки групи «Веселка»: Олена Харламова, Оксана Степанчук, Світлана Ільїнська, Маргарита Григорян, Ірина Білоруська, Світлана Погрібняк, Світлана Безрідна, Ірина Сенько, Світлана Щирська, Оксана Погосян.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора