Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 03.12.2018 19:06

29 листопада 2018 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради. Під час засідання заслухали 4 питання порядку денного.
Прийнято рішення про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт із з заміною віконних блоків та дверей в ДНЗ №1 «Ромашка»», враховуючи позитивні висновки експертного звіту.
Через розірвання договору з ТОВ «Екоклінер», виконавчим комітетом було затверджено проект рішення про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Тальне.
Було схвалено проект бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та прогноз бюджету на 2020-2021 роки.
Також було розглянуто і затверджено проект рішення про надання квартири дитині з числа дітей-сиріт.