Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Зустріч з волонтером Романом Шевченком у Тальнівському Будинку дітей та юнацтва

Дата: 03.12.2018 19:15
Кількість переглядів: 382

29 листопада у Тальнівському Будинку дітей та юнацтва пройшла зустріч з відомим на Тальнівщині волонтером та бардом Романом Шевченком.
Ініціатором зустрічі стали вихованці гуртка «Краєзнавча стежина» (керівник Інна Мельниченко). Ведучими заходу були гуртківці: Юлія Забальська, Аліна Кеуш, Настя Стригун, Яна Мороз. Зустріч пройшла у вигляді запитань-відповідей. Роман Шевченко відповідав на питання, які цікавили дітей, а саме: що стало початком його волонтерського руху, які труднощі зустрічались у нелегкій справі та розповів про найприємніші моменти волонтерської діяльності. На прохання дітей виконав свої авторські патріотичні пісні.
Для нашого волонтера вихованці студії «Берегиня» та гуртка «Дивосвіт» підготували подарунки – обереги: лялечку-мотанку «Волонтерку», кишеньковий оберіг та вишиту картину з написом «Все буде добре!». А вітальна група та юні вокалісти студії «Лелечата» подарували патріотичні вірші і пісні. 
Ми пишаємося нашим земляком і хочемо, щоб якнайшвидше настав мир і кожен українець став хоча б маленьким волонтером.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора