Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Волонтер – це стан душі

Дата: 04.12.2018 11:36
Кількість переглядів: 719

Напередодні Міжнародного дня волонтера в центральній бібліотеці відбулася зустріч з волонтерами. Ведучі заходу  директор бібліотеки Оксана Кобко та завідувач відділом обслуговування  користувачів  Ніна Токар розповіли учням історію виникнення волонтерського руху.

Роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014-й – саме Революція Гідності дала поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке з поодиноких випадків переросло в потужний громадянський рух. Військові дії на сході країни, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії – все це лягло на плечі українських волонтерів. Вони добровольцями йшли на фронт, збирали по світу гроші й везли на передову все, що могли, починаючи зі шкарпеток і закінчуючи тепловізорами, приймали біженців, здавали кров для поранених, знаходили потрібні ліки та плели маскувальні сітки.

        Перед учнями  Тальнівського НВК виступили активісти волонтерського руху протоієрей Петропавлівського храму отець Михайло Василюк, який організовував волонтерську роботу серед вірян, Роман Шевченко, який не  тільки доставляв  волонтерські вантажі, а й підбадьорював наших захисників  патріотичними виступами, депутат районної ради Валентина Мельник та Петро Шандиба, які організовували збір допомоги від населення та відправку його на передову.  Підсилив сприйняття теми тематичний відеоряд та фото, надані гостями, поезія, пісні у виконанні Романа Шевченка. Виступаючі згадали активістів волонтерського руху Тальнівщини  Миколу Шевченка,  Петра Каракулю,  Ігора Іванченкова, які передчасно відійшли у вічність. Присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальних дошок  померлих волонтерів.

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора