Конкурс новорічно-різдвяних робіт в Тальнівському Будинку дітей та юнацтва

Дата: 10.12.2018 16:55

З 4 по 8 грудня в Тальнівському Будинку дітей та юнацтва проводився конкурс новорічно-різдвяних робіт вихованців зразкової студії «Берегиня» (керівник Надія Маляренко), гуртків: «Дивосвіт» (керівник Валентина Віслобокова), «Роксолана» (керівник Надія Євтушенко), «Виготовлення сувенірів» (Любов Нишпора), «Випалювання лобзиком» (Михайло Хоменко), «Умілі пальчики» (керівник Оксана Свіфт), який працює на базі Соколівоцької ЗОШ.
Десять кращих робіт гуртківців будуть відібрані для участі в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та виставки-конкурс «Український сувенір». Виставки діятимуть з 11 грудня по 19 січня в Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми.
Бажаємо нашим вихованцям-конкурсантам побільше перемог на вищому рівні.