Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа відсвяткувала 35-річний ювілей

Дата: 13.12.2018 12:43
Кількість переглядів: 366

Тридцять п’ять років тому заснували Тальнівську дитячо-юнацьку спортивну школу, саме з цієї нагоди у вівторок, 11 грудня, в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля відбулись святкові урочистості.
На початку заходу продемонстрували відео про історію школи – життя відданих своїй справі людей та вихованців, їхні успіхи та досягнення.
З історією та сьогоднішнім станом справ у Тальнівській спортивній школі присутніх ознайомив директор Іван Шевченко, який вже посідає цю посаду понад 30 років. 
У теплій та дружній атмосфері колектив спортивної школи зі своїми вихованцями приймали найщиріші вітання та цінні подарунки від гостей. З привітальним словом виступив міський голова Олексій Юрченко, який в своєму виступі наголосив, що спортивна школа дала старт у великий спорт та стала надійною опорою на життєвому шляху сотням юних спортсменів Тальнівщини, саме звідси до вершин піднялися майстри спорту та чемпіони різних рівнів.
Милували око художні номери юних вокалістів та танцюристів.
Побачивши кількість вихованців, що вкінці заходу вийшли на сцену з своїми нагородами, кожен глядач мав змогу вкотре переконатися, що Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа була і залишається кузнею здоров’я, рекордів та спортивних традицій, а її вихованці прославляють наш край своїми успіхами на турнірах всеукраїнського та міжнародного рівнів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора