Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Тиждень права

Дата: 13.12.2018 12:46
Кількість переглядів: 377

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
У 2018 році Всеукраїнський тиждень права передбачає проведення протягом 10-14 грудня ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури населення.
У центральній бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня права організовано книжкову виставку «Знай права, поважай закони», яка діє на абонементі. Відвідувачі Інтернет-центру мали можливість переглянути відеофільми «Конвенція ООН про права дитини та «Історія створення Декларації прав людини».
11 грудня до бібліотеки завітали учні Тальнівської ЗОШ I-III ст. №2 на годину спілкування «Я маю право!» за участю головного спеціаліста Тальнівського бюро безоплатної правової допомоги Вікторії Рябої, яка розповіла молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливість їх реалізації та захисту.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора