12 грудня відбулась позачергова 32 сесія VIII скликання Тальнівської міської ради

Дата: 13.12.2018 12:52

12 грудня в малому залі МЦКД відбулась позачергова 32 сесія VIII скликання . На розгляд присутніх депутатів було винесено близько десятка питань порядку денного.

Фінансовим управлінням міської ради було представлено проект змін до рішення «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», де були представленні зміни до бюджету. Передбачається купівля автомобіля ГАЗ 3302-СПГ.

Також рішення сесії було внесено зміни до Програми соціального захисту населення на 2018-2020 роки.

Відділом освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради було представлено проект рішення щодо внесення змін до маршруту шкільного автобуса через купівлю нового шкільного автобуса. Нині автобус буде під’їжджати до центру села Червоне, адже рішення було прийняте.