ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 14.12.2018 11:44

14 грудня 2018 року в залі засідань міської ради під головуванням міського голови Олексія Юрченка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено понад десятка питань порядку денного.
Виконавчим комітетом було погоджено штатний розпис КП «Гірський Тікич» та КП «Наш Дім» Тальнівської міської ради.
З метою подальшого розвитку громадських робіт як одного із важливих напрямів у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасного вирішення питань соціального розвитку громади, було затверджено проект рішення «Про організацію громадських робіт у 2019 році».
Традиційно були прийняті рішення, якими надано одноразову матеріальну допомогу жителям Тальнівської об’єднаної територіальної громади.
Засідання виконкому було конструктивним та плідним.