A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Економічне виховання дошкільників

Дата: 18.12.2018 11:49
Кількість переглядів: 591

Сьогодні кожен з нас розуміє, що доля держави залежить від економічної, правової, політичної і моральної освіченості молодого покоління. Тому соціально-економічне виховання є актуальним і затребуваним. Економічні знання потрібні усім і діти дошкільного віку не виключення. З проблемами економіки їх зіштовхує сучасне життя. Але як познайомити малюка з основами такої складної науки на доступному для малюків рівні? Виявляється – це нескладно. Було б бажання і творчість у педагогів і, звичайно, допомога батьків вихованців.
Педагоги ДНЗ № 6 « Золотий ключик» не стоять осторонь актуальних питань в дошкільній педагогіці. Намагаються йти в ногу з часом. І тому використовують у своїй роботі різні форми роботи ( нетрадиційні і інноваційні) для вирішення завдання соціально – економічного виховання. Основною формою організації діяльності дітей з економічного виховання є гра. Саме під час гри діти дістають елементарні відомості з області економіки і правильне ставлення до грошей, способів їх заробітку і розумного використання, взаємозв’язок між економічними і етичними категоріями: ощадливість, чесність, економність, щедрість, гідність. Діти отримують знання про нові сучасні професії (менеджер, бізнесмен, фермер, рекламодавець, банкір) та професії своїх батьків.
На відкритому інтегрованому занятті «У світі професій», вихователь старшої групи Оксана Козаренко, використовуючи різні форми та методи роботи (ляльковий театр, презентації, дидактичні ігри, коректурні таблиці), поглиблювала уявлення дітей про світ професій, продовжувала знайомити дітей з творчими професіями, розвивала інтерес до праці, виховувала почуття гордості за батьків, повагу до праці дорослих, бажання наслідувати їх у посильних справах. Діти активно і зацікавлено брали участь у всіх видах діяльності, що свідчить про те, що тема економічного виховання дошкільників є актуальна.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора