Новорічна виставка ялинкових іграшок в Тальнівському музею історії

Дата: 19.12.2018 11:37

19 грудня, до Дня Святого Миколая, в Тальнівському музеї історії відкрилась новорічна виставка ялинкових іграшок.
Колектив музею розповіли як з давніх часів святкували Новий рік, якими прикрасами прикрашали новорічну ялинку, представили колекцію новорічних листівок та статуеток Діда Мороза, яких налічується понад два десятка.
Діти з дитячого садочку «Світлячок» та «Берізка», які завітали на виставку, взяли участь в майстер-класі з виготовлення ялинкової гірлянди та новорічних іграх. Також в кінці заходу малята отримали ласощі – медове печиво в вигляді ялинки.
У затишному виставковому залі на гостів чекає фотозона, де кожен зможе зробити фото.
Запрошуємо всіх відвідати музей, адже виставка буде діяти впродовж усіх новорічно-різдвяних свят.