День Святого Миколая у Тальнівському міському центрі культури та дозвілля

Дата: 21.12.2018 11:42

19 грудня у Тальнівському міському центрі культури та дозвілля відбулося святкове дійство до Дня Святого Миколая.
В холі всі гості мали змогу зробити фото біля святкової фотозони, написати побажання і покласти його до чарівних носочків на каміні.
Найбільш довгоочікуваною для малечі стала зустріч зі Святим Миколаєм. Вони охоче розповідали вірші та спілкувалися з Чудотворцем, за що отримували солодкі подарунки. Також при вході до зали кожен загадував побажання, ступаючи через святкову арку, адже Святий Миколай наголошував, що воно неодмінно збудиться. Після святкових урочистостей працівники міського центру культури та дозвілля підготували концерт, де вихованців цього культурно-мистецького закладу показали Святому Миколаю свою вправність у танцях і піснях. Також діти, яких було чимало, брали участь у іграх та конкурсах, водили веселі хороводи та співали пісні. А вже вкінці заходу запалили головну ялинку міста.