«Різдвяне свято» для дітей учасників антитерористичної операції

Дата: 26.12.2018 08:38

25 грудня у Тальнівському міському центрі культури та дозвілля ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» спільно з волонтерами організували «Різдвяне свято» для близько 100 дітей учасників антитерористичної операції району та громади, які завітали на свято.
Розважали всіх присутніх Дід Мороз, Чарівниця, Фіксики, Маша, Ведмедь, Ельза та Сніговик. Варто зазначити, що свято на благодійній основі провело агентство «Свято мрії». Під час розважальної програми діти танцювали із казковими героями, розгадували загадки, співали та грали в новорічні ігри. Дід Мороз слухав віршики та роздавав подарунки, куплені волонтерами.
У залі була радісна, тепла атмосфера та святковий настрій. За кошти міської та районної рада кожна дитина отримала солодкі подарунки.