Святкування Нового року

Дата: 27.12.2018 15:41

27 грудня в Тальнівському міському центрі культури та дозвілля відбувся другий день святкування Нового року, де виступали учні середніх та старших класів Тальнівської ЗОШ I-III ст. №2.
Учні подорожували новорічною Європою, дізнались про традиції святкування Нового року та як називають Діда Мороза у різних країнах, де вперше почали ліпити сніговика та створили новорічну листівку.
Найбільшу кількість оплесків отримала «Новорічна казка», де головні герої по ходу читання казки «оживляли» своїх персонажів.
Дід Мороз традиційно привітав всіх присутніх з прийдешнім Новим роком та подарував солодкі подарунки учням.
Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробили дійство справжньою новорічною пригодою.