Свято Нового року

Дата: 29.12.2018 09:27

28 грудня в Тальнівському міському центрі культури та дозвілля відбулось святкування Нового року, організатором якого виступив Тальнівський економіко-математичний ліцей.
Новорічне свято прийшло у формі радіоефіру на частотах якого транслювали не лише музику, а й танці, кліпи, сценки та конкурси.
Глядачі мали змогу побувати в здобутківському Простоквашино, на останній у семестрі педраді, рятували Діда Мороза, грали роль новорічної зозулі та замовляли пісні на радіо. Усі потрапили до казки у новорічному лісі та врятували Снігурочку від рекламної залежності.
Програма святкового концерту була динамічною. Глядацька аудиторія шаленими оплесками щиро дякувала учасникам заходу за чудовий концерт, подарований на честь прийдешнього свята.