Фестиваль з робототехніки

Дата: 29.01.2019 09:22

27 січня 2019 року відбувся третій регіональний фестиваль з робототехніки. Команди з Черкаської, Миколаївської областей та м.Києва гостинно приймала Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30.
Тальнівський НВК у відбіркових турнірах представляли дві команди:
- ROBOTOP, у складі: Овчаренка Богдана, Гладченка Богдана, Пономаренка Ярослава, Коваленка Олександра, Осичнюка Володимира, Нікончука Віктора, Рябцун Аліни, Погосян Діани, Горбаченко Дарини (тренери Горбаченко Назар Миколайович, Сомик Людмила Петрівна);
- «Юні винахідники», у складі: Хрола Ігоря, Середи Івана, Карбовської Соломії, Фещенка Івана (тренери Бурлака Світлана Іванівна, Замулянець Наталія Дмитрівна).
Наші вихованці гідно попрацювали, втілюючи свої ідеї у розкритті теми фестивалю «Вперед на Орбіту», за що отримали медалі та дипломи.
Щиро вітаємо команди та дякуємо тренерам! Бажаємо здоров’я, сили , натхнення, нових ідей, цікавих відкриттів!