Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Тиждень географії та біології в Тальнівській ЗОШ І-ІІ ст. № 3

Дата: 06.02.2019 09:05
Кількість переглядів: 349

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах, з 28.01.19 по 01.02.19 в Тальнівській ЗОШ І-ІІ ст. № 3 проведений тиждень біології та географії.
На загальношкільній лінійці вчитель географії та біології Діана Коханівська оголосила план роботи і закликала учнів взяти активну участь в проведенні класних і позакласних заходів.
Щодня учні мали можливість розширити свій кругозір, розвивати творчі здібності, мислення та пам'ять, а також поглиблювати та узагальнювати здобуті знання.
В рамках тижня були проведені наступні заходи: природничий квест «Пошук скарбів», тренінг «Ми за здоровий спосіб життя», інтерактивне заняття «Допомога птахам взимку», вікторина «Хмари слів», конкурс кросвордів «Навколо світу за 20 хвилин», виставка малюнків «Чудова блакитна планета», перегляд відеопрезентації «Екологічні проблеми людства» та ін.
Предметний тиждень виявився насиченим та цікавим. Найактивніших учасників було нагороджено відзнакою «Знавець природничих наук» та сувенірами.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора