Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання

Дата: 12.02.2019 14:28

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

І. Скликати тридцять восьму позачергову сесію міської ради VІІІ скликання 26 лютого 2019 року о 10.00 год. у великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

ІІ. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1.  Про заслуховування звіту міського голови про діяльність виконавчих органів ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради.

2. Про затвердження заступника міського голови.

ІІІ. Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

ІV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання чергової сесії шляхом публікування оголошення на сайті Тальнівської міської ОТГ.

Розпорядження