Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Шановні воїни - інтернаціоналісти, ветерани війни в Афганістані!

Дата: 15.02.2019 08:40
Кількість переглядів: 319

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день далекого 1989 року радянські війська були виведені з території Афганістану. До мирного життя поверталися не за роками змужнілі, посивілі чоловіки, брати, сини, онуки, позаду яких залишалися жорстокі будні десятирічної війни, а попереду - адаптація до мирного життя.

Десять років українські родини, чиї сини, брати і батьки брали участь у військових діях, з нетерпінням чекали на цей день. Однак не для всіх він прийшов радісним і щасливим. Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки, так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі і непоправні втрати. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих. А всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаємо міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя.

Багато воїнів-інтернаціоналістів і сьогодні в строю – вони передають свій безцінний бойовий досвід воїнам української армії, зі зброєю в руках захищають на сході країни незалежність свого народу. Ми цінуємо вашу самовідданість та самопожертву і переконані, що ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція й надалі слугуватимуть прикладом для нинішніх поколінь захисників Батьківщини та ствердженню миру і злагоди на рідній українській землі.

Бажаємо вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, міцного здоров’я, щастя, мирного неба над головою, успіхів, оптимізму, родинного тепла та добробуту!

З повагою,

міський голова Олексій Юрченко


Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора