Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

У Тальнівському музеї історії відкрили виставку «Весільна сукня»

Дата: 15.02.2019 08:40
Кількість переглядів: 355

В Тальнівському музеї історії у День Святого Валентина відкрили виставку весільних аксесуарів різних часів – «Весільна сукня»
«На виставці представлено весільні сукні та аксесуари ХІХ – початку ХХІ століть. Головна увага зосереджена саме на жіночому весільному образі. На виставці можна побачити весільні фото різних часів. Відібрані експонати для виставки – предмети не лише з фондів, а й принесені «друзями» музею», - зазначила директор музею Світлана Проценко.
На захід були запрошені колективи Тальнівського міського центру культури та дозвілля та районного Будинку культури, які співали традиційних весільних пісень, що тим самим підкреслили весільну атмосферу заходу. Всі присутні, яких було чимало, радо підспівували колективам та слухали працівників музею, які розповіли про весільні обряди, характерні особливості весільних суконь та аксесуарів різних років.
Варто зазначити, що однією з несподіванок стало привітання 5 000-го відвідувача музею, якою стала Руслана Заярна. Вже за доброю традицією Світлана Проценко привітала ювілейного відвідувача сувеніром із символікою музею.
В кінці заходу всіх присутніх пригощали короваєм – невід'ємним атрибутом традиційного українського весілля.
Виставка триватиме протягом місяця, тому поспішайте.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора