Любов, що водить сонце і світила

Дата: 16.02.2019 11:02

Під такою назвою 14 лютого в центральній бібліотеці відбулося засідання молодіжного клубу «Гармонія», присвячене Дню всіх закоханих.
В День Святого Валентина хочеться читати вірші про кохання, тож члени клубу (учні 10 класу Тальнівської школи №2, класний керівник Вікторія Ряба) декламували улюблену поезію, а ще змагались у любовній вікторині, конкурсі «Закохані пари» (на знання всесвітньо відомих пар – героїв літературних творів чи кінофільмів), розв’язували тести, пограли в гру «Українські слова з англійською любов’ю».
А ще поділились секретами скільки хто надіслав і отримав валентинок та які одержав подарунки. Учні були активними, показали свої знання та ерудованість. Переможцями стали Сергій Сидорчук, Настя Рев'якіна, Альона Крижанівська, Ірина Ряба, Богдан Яровий, Максим Горошко, яких нагородили книгами місцевих авторів, блокнотами та ручками.
Ведучі заходу директор Оксана Кобко та завідувач відділом обслуговування Ніна Токар підготували солодощі та цікаву книжкову виставку «Любові чарівні сторінки (твори світового письменства про вічні почуття)».