A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Звернення міського голови до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 08:22
Кількість переглядів: 345

П’ять років відділяє нас від найтрагічніших подій в новітній історії України, коли в самому серці України загинули понад сотня справжніх Героїв України. 20 лютого, відзначаючи пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо подвиг тих, хто повів за собою суспільство, хто, подолавши страх, пішов на озброєного ворога, хто показав, що українська ідея сильніша за кулі.

Ті холодні лютневі дні назавжди закарбуються у наших серцях нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії, яка впала невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому.

Вся Україна і весь світ стали тоді свідками відчайдушної боротьби простих українців за гідне майбутнє наступних поколінь. Учасники Революції Гідності, яких непереборний дух свободи покликав на Майдан, повстали проти цинічної системи брехні та фальші.

Рядки Державного Гімну України «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» стали не просто словами. Сьогодні схиляємо голови, вшановуючи пам’ять про їх героїчний подвиг, який перейняли наші захисники на Сході України, які мужньо і віддано боронять рідну землю від кремлівського ворога. Їхня самовідданість, мужність, сила духу і стійкість зараз роблять для України різницю між незалежністю та кайданами, між свободою та тиранією, між вільним духом та рабством.

Герої   не  вмирають,  вони  живуть  у  нашій  пам’яті,  вони  живуть  у  тих,  хто  продовжує  їх  справу,  вони  живуть  доти,  поки  жива  їх  слава.

Слава Героям Небесної Сотні!    Слава Героям України!     Слава Україні!

 

З повагою,

 міський голова Олексій Юрченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора