Шановні жителі Тальнівської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 21.02.2019 14:47

Шановні жителі Тальнівської об’єднаної територіальної громади!

Сьогодні мною, як міським головою, було оголошено перерву в тільки що відкритій сесії Тальнівської міської ради до моменту відновлення роботи постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Причина проста, депутат Тальнівської міської ради ( радикальна партія Ляшка) голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Михальченко Алла Василівна з особистих надуманих причин, одноосібно, явно, виходячи за межі своїх повноважень, що визначені в положенні даної комісії, в порушення процедури відмовилась розглядати на постійній депутатській комісії життєвоважливі для громади питання, а по сутті стала шантажувати міського голову та працівників міської ради. Суть її неправомірних вимог полягала в наступному: «Надайте мені тут і зараз зарплатну відомість працівників міської ради, а то жодне питання що стосується фінансування громади не буде розглядатись на комісії та не буде голосуватись на пленарному засідання ради». Михальченко А.В було повідомлено, що дану інформацію вона отримає у визначений законом термін після її депутатського звернення, її вимога не правомірна, суперечить Положенню про комісії та не стосується питань, що винесені на розгляд депутатської комісії. Така ж відповідь була дана їй і на пленарному засіданні. Я, як міський голова хочу зазначити, що не дозволю будь кому говорити зі мною, працівниками міської ради мовою шантажу та ставити свої особисті амбіції вище інтересів громади. Відповідно до п. 3 ст.18 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» надав письмове доручення депутату Тальнівської міської ради ( радикальна партія Ляшка) голові комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Михальченко Аллі Василівні, яке обов’язкове до виконання до 01 березня 2019 року розглянути, питання на засіданні постійної депутатської комісії, що були винесенні на розгляд Тальнівської міської ради. За результатами розгляду питань, повідомити письмово у формі висновків та рекомендацій, як це передбачено п.10 ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування».

Міський голова                                                                                                                   Олексій Юрченко

Фото без опису         Фото без опису