Змінена дата проведення громадського обговорення тарифу на вивезення твердих побутових відходів на території м. Тальне

Дата: 25.02.2019 16:01

Виконавчий комітет  Тальнівської міської ради проводить

громадське обговорення тарифу на вивезення твердих побутових відходів

на території м. Тальне

Виконавчий  комітет Тальнівської міської ради запрошує на громадські  слухання для обговорення  проекту рішення про розгляд тарифу на вивезення твердих побутових відходів на території м. Тальне ПрАТ «Комунальник».

Додаткову інформацію щодо громадських слухань та щодо подання зауважень і пропозицій можна отримати за адресою: м.Тальне, вул.Соборна, 30-б, каб. 411 в робочі дні з 9.00 до 16.00 год.

Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Л.Макеєнко

Строк подання пропозицій (зауваженнь): робочі дні з 9.00 до 16.00 год. до 22.03.2019 року (включно).

Проведення громадських слухань – 25 березня 2019 р. о 14:00 годині в МЦКД (кінотеатр «Юність»), м. Тальне вул. Гагаріна,8.