Спартакіаду державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування розпочато

Дата: 25.02.2019 16:00

22 лютого відбулося перше змагання із шашок у рамках Спартакіади державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Загалом у змаганні взяли участь 14 осіб, серед яких - працівники Тальнівської міської ради, Тальнівської райдержадміністрації  та Тальнівської районної ради.

Під час змагань учасники демонстрували зібраність, прагнення до перемоги та , звісно, інтелект. Турнір проводився окремо серед жінок та чоловіків. В наполегливій боротьбі переможцями серед чоловіків стали:

І м. – Віталій Карпук (Тальнівська районна рада);

ІІ м. – Андрій Цибулько (Тальнівська райдержадміністрація);

ІІІ м. – Володимир Володін (Тальнівська міська рада);

Серед жінок-учасниць змагань перемогу здобули:

І м. – Наталія Захарчук (Тальнівська міська рада);

ІІ м. – Алла Семенюк ( управління агропромислового та економічного розвитку РДА);

ІІІ м. – Валентина Сивуненко (управління соцзахисту населення РДА);

Дякуємо учасникам за наполегливу боротьбу та бажаємо перемоги в наступному етапі змагання.