A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

Дата: 28.02.2019 20:41
Кількість переглядів: 308

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

         Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово – комунальних послуг за  лютий 2019 року буде виплачено:

  • пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом з пенсійної виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);
  • особам, які не одержують пенсію, -  АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь – якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним кодом).

         Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора