Привітання матерів Героїв напередодні Міжнародного жіночого дня

Дата: 07.03.2019 17:05

7 березня міський голова Олексій Юрченко та заступник  голови Тальнівської  райдержадміністрації Тетяна Півторак разом з представниками  громадських організацій «Районна спілка ветеранів та учасників АТО»  та «Об’єднання бойових побратимів  та волонтерів» відвідали та  привітали матерів та дружину  героїв, які загинули в зоні бойових дій на сході країни,  із весняним святом 8 березня. Вони побажали їм міцного здоров`я, міцності духу, шани й вдячності від людей, та мирного неба над Україною. Сподіваємось, що страшні дні війни залишаться позаду, а пам'ять про полеглих Героїв вічно житиме в наших серцях.

Пам'ять про них – це наш біль, наша гордість за те, що ми мали честь жити з ними в одному районі.