Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Про проведення конкурсного відбору проектних пропозицій громадських організацій, ініціативних груп, благодійних фондів для включення в календарний план управління у справах сім’ї молоді та спорту обласної держаної адміністрації

Дата: 11.03.2019 08:18
Кількість переглядів: 296

Про проведення конкурсного відбору проектних пропозицій громадських організацій, ініціативних груп, благодійних фондів для включення в календарний план управління у справах сім’ї молоді та спорту обласної держаної адміністрації.

Відбір пропозицій відбуватиметься за пріоритетами діяльності управління, зокрема, підтримка сімей та пропаганда сімейних цінностей. Просимо звернути увагу на додаткові критерії оцінювання проектних пропозицій: - реалізація проектів в районах області; - результативність; - мінімум 75% учасників запланованого заходу повинні бути розподілені в рівномірній пропорції представники районів області, згідно списку учасників. - максимальна сума кошторису 10 000 грн. Термін подання пропозицій: з 11 березня 2019 року до 11 квітня 2019 року. Пропозиції подаються у паперовому та електронному варіанті до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102, 2-й поверх, каб. 206 та на електронну адресу molod.oblast@gmail.com у трьох примірниках. Контактні телефони 063 352 76 91, 097 647 96 20. Просимо подавати проекти пропозицій з ретельним обґрунтуванням кошторису витрат. Проекти всеукраїнського рівня розглядатися не будуть.

Положення про проведення конкурсного відбору проектних пропозицій громадських організацій, ініціативних груп, благодійних фондів для включення в календарний план управління у справах сім’ї молоді та спорту обласної держаної адміністрації.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора