День визволення м. Тальне від нацистських загарбників

Дата: 11.03.2019 10:10

9 березня відзначалась 75-та річниця визволення м. Тальне  від нацистів.

З нагоди цієї пам’ятної дати сьогодні керівники міста та району, представники Тальнівської районної організації ветеранів війни та праці: Василь Білозор та Іван Кваша, поклали квіти до Пагорба Слави та вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто цінною власного життя та здоров’я зупинив нацистську навалу.

Понад десятка жителів загинули на фронтах Другої світової війни, їхні імена викарбовано на гранітних плитах Пагорба Слави.

Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх.

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам.