Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

Дата: 12.03.2019 10:00
Кількість переглядів: 633

З березня 2019 року  змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись  готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється в грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії  на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 р. буде виплачено:

  • пенсіонерам – Пенсійний фонд України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);
  • особам, які не одержують пенсію,- АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним кодом).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання  державної підтримки.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора