Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Привітання до Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 15.03.2019 08:14
Кількість переглядів: 401

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.
Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити наше життя без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди.
Ще раз дякую вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Вітаю вас усіх зі святом! Зичу вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, достойних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою, 
міський голова Олексій Юрченко

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора