A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Про реєстрацію до участі в освітній події з приводу Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль

Дата: 20.03.2019 12:56
Кількість переглядів: 278

Від імені Державної установи «Офіс з просування експорту України» (далі - Установа) висловлюємо свою повагу та звертаємося з наступним. Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки ДУ “Офіс з просування експорту України” та Мінекономрозвитку запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль до участі в безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року з 10:00 до 16:00 у м. Києві та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

Основана мета заходу - ознайомити українські компанії з торговельними можливостями та перевагами, які вони отримують від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем; визначити пріоритетні експортні сектори для експорту до Ізраїлю, а також ознайомити учасників з торговельно-економічною ситуацією в Ізраїлі, бар’єрами, експортними ризиками та досвідом українських експортерів у виході на ізраїльський ринок. Взяти участь у події (особисто та онлайн) зможуть зацікавлені компанії та організації, які до 4 квітня 2019 року заповнять реєстраційну форму (за посиланнями нижче) та отримають підтвердження участі від організаторів. Перевага в реєстрації буде надаватись компаніям і організаціям, які працюють в секторі інформаційно- комунікаційних технологій, харчовій промисловості, меблевій промисловості, агропромисловому комплексі та легкій промисловості.

З метою інформування максимальної кількості українських компаній у відповідних галузях щодо можливості участі у практикумі, просимо забезпечити поширення інформації серед суб’єктів господарчої діяльності Вашої області за допомогою наявних ресурсів.

Реєстрація відкрита до 4 квітня включно за посиланнями:

Для особистої участі на заході в м. Київ: https://goo.gl/crvAqH

Для участі онлайн у форматі вебінару (посилання на трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам у день заходу): https://goo.gl/uFKCun

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР. Більше інформації про подію: https://goo.gl/mGeRnj

Контактна особа: Наталія Карпачова, Координатор Проекту' «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР: nkarpachova@fsr.org.ua.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора