Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Всеукраїнський фестиваль дружин  юних пожежників

Дата: 23.03.2019 18:00
Кількість переглядів: 620

З метою навчання підростаючого покоління правил безпечної поведінки, навичок  індивідуальних та колективних дій у різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей поваги до професії пожежника-рятувальника, популяризації серед дітей і молоді здорового й активного способу життя 22 березня в залі МЦКД був проведений районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин  юних пожежників (ДЮП).

 У змаганнях взяли участь 5 команд відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради та 7 команд відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації.

Ро­з­почалося свято з урочистого ві­д­­­к­ри­ття, на якому з привітальним словом виступили на­ча­льник районного управління головного  Управлін­ня ДСНС в області Слизький О.І., начальник відділу освіти , молоді та спорту Тальнівської міської ради Карман Р.М., начальник відділу освіти Тальнівської адміністрації  Коваль Л.В., завідувач сектору цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Копернак С.О.

          У залі панувала святкова  атмосфера, піді­гріта духом азарту, адже учасники  команд  старанно готувалися до цього етапу впродовж всього року і мали бажа­ння якнайкраще продемонстру­ва­­ти свої знання та вміння. Уже традиційні для заходу конкурси «Ві­зи­тка» та «Домашнє завдання» цього разу були насичені цікавими номерами і несподіваними пісенними та танцювальними постановками. Тож у підсумку і глядачам, і журі було нелегко визначити переможців.

          А переможцями стали:

          І місце- команда «Бліц» Тальнівського НВК

          ІІ місце-команда «Іскра» Тальнівського економіко-математичного ліцею

          ІІІ місце-команда «Гарячі серця» Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників фестивалю, адже всі вони показали високу майстерність, почуття дружби, свідоме і грамотне ставлення до власної безпеки, до збереження життя  та здоров’я в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора