Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Відбувся звітний концерт сільських клубів сіл Соколівочка та Червоне

Дата: 25.03.2019 15:05
Кількість переглядів: 844

24 березня 2019 року о 13 годині в залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля вперше в складі Тальнівської об’єднаної територіальної громади відбувся звітний концерт сільських клубів сіл Соколівочка та Червоне.
         В залі зібралися всі охочі подивитись на це цікаве дійство. 
Відкрило свято село Червоне з піснею «Ласкаво просимо в гості до нас».Перед глядачами виступила завідуюча Червонянським сільським клубом Леся Мовчан з промовою про село, сільських людей, їхні звичаї і таємничу сільську красу, що п’янить пахощами матіоли та скошеного сіна. Юна співачка Мирослава Поліщук виконала пісню «Калина».
        Впродовж усього свята відчувалась любов до села, його звичаїв, батьківської землі та неповторності сільського колориту.
        Юлія Гудименко та Тетяна Латишко показали жартівливу сценку «Танці для тих, кому за тридцять». Червонянські дівчата виступили з танцем «Полечка поліська».
       Найкращі сільські вітання линули від ведучих Ілони Пипченко та Юрія Ноздровського із села Соколівочка. Відкрив свято піснею «Про Соколівочку» фольклорний колектив «Берегиня» та вокальний колектив «Вербена».
       Вікторія Нечипоренко виконала пісню «Квітуча Україна», а Софія Забожко - пісню «Село моє».
Поряд із пишністю та красою українського села неможливо було не згадати про нинішню боротьбу з ворогом, яка точиться на сході України. Про велич українських захисників, які боронять наші кордони, патріотичну пісню «Плакала калина» виконав Юрій Ноздровський.
      Окрасою свята став танець маленьких стюардес у виконанні юних танцюристів.
Вокальний колектив «Вербена» виконав пісню «Зелений гай», а Ілона Пипченко проспівала пісню «Але ж я тебе любила». Згадали силу і водночас красу і ніжність української жінки: жінки-берегині, жінки-матері, яка випромінює любов, добро і віру в усе прекрасне. Вірш «Я просто жінка» продекламувала Марія Сайковська.
       Розважальним моментом свята стала п’єса «На перші гулі» українського класика Степана Васильченка.
        До заключного слова запросили начальника відділу культури, туризму Тальнівської міської ради Ганну Михайлову, яка подякувала всім учасникам художньої самодіяльності за гарний концерт, керівникам сільських клубів за плідну щоденну працю, що возвеличує наш край, нашу громаду, дарує нам щастя, добро і хороший настрій. Від імені міського голови була вручена подяка старості сіл Соколівочка, Степне, Червоне Володимиру Щербатюку, працівникам Червонянського та Соколівоцького сільських клубів-філій та учасникам художньої самодіяльності сіл за здобутки та розвиток культури громади та участь у творчих звітах сільських закладів культури Тальнівської міської ради за 2018 рік. А завідуючим клубами Олені Орел та Лесі Мовчан вручено квіти та висловлено вдячність за внесок у примноженні культурної спадщини рідного краю .
       Наприкінці свята всіх присутніх почастували короваєм і запросили до чергового свята – звітного концерту с. Гордашівки, що відбудеться 5 квітня 2019 року.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора