Тальнівська міська територіальна громада

Борошно для дошкільнят

Дата: 27.03.2019 09:00
Кількість переглядів: 921

Минулого тижня у заклади дошкільної освіти Тальнівської міської ради  завезли безкоштовне  борошно вищого ґатунку,  яке виготовлене на заводі з переробки зернових культур ТОВ «Мовер Міл» села Криві Коліна, засновником якого є Мовчан Володимир Петрович. А вже сьогодні з нього варили дітям сирні вареники.

«Борошно дуже якісне, із тістом легко  та зручно працювати, - каже кухар  закладу дошкільної освіти №1 «Ромашка» Павлуша О.Д., - діти з великим апетитом смакували варениками».

Керівники закладів освіти дуже  задоволені  таким подарунком, адже борошно чудової якості, буде з чого пирогів замісити, вареників та галушок наліпити.

Відділ освіти, молоді та спорту  Тальнівської міської ради, керівники закладів дошкільної освіти  висловлюють щиру вдячність меценату  Володимиру Мовчану за надану спонсорську допомогу.