Змагання з шахів та шашок

Дата: 29.03.2019 15:11

З 21 січня по кінець лютого 2019 року в приміщенні КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля»  був проведений відкритий чемпіонат м.Тальне  з шахів та шашок серед дорослих.

У змаганні з шашок переможцями стали:

Петро Фещенко – за зайняте I місце;

Петро Стоколос – за зайняте II місце;

Микола Слободяник  - за зайняте III місце;

Олег Стукан – за зайняте IV місце.

У змаганні з шахів першість здобули:

Андрій Цибулько – за зайняте I місце;

Вадим Півненко – за зайняте II місце;

Володимир Петришин – за зайняте III місце;

Микола Слободяник – за зайняте IV місце.

Усіх переможців нагородили грамотами відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради та цінними подарунками.

А 26.03.2019 року  на базі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» відбувся шаховий турнір між учнями шкіл об’єднаної територіальної громади.

Професіоналізм керівника шахового клубу «Інтелектуал» Миколи Слободяника та наполегливість і старанність учнів  дали гарні результати.      Переможцями турніру стали:

I місце – Сергій Півненко;

II місце –Артур Острань;

III місце -  Денис Дячук.

Переможцям були вручені заохочувальні призи, закуплені за кошти відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації  Тальнівської міської ради.